TOPlist

Úvod        Svadobný film        Eventy        Hudobný videoklip        Reklamné video        AutoMotive        DopeLife       Kontakt
Dobre spracované reklamné video Vám dokáže byť pri dnešnej konkurencii nesmierne nápomocné pri získavaní zákazníka na svoju stranu. Dokážem Vám ako sa hovorí na mieru ušiť služby a vďaka tomu perfektne odprezentovať charakter a atmosféru Vášho zariadenia.

Rovnako pri hoteloch a aj penziónoch sa vždy v spolupráci s Vami snažím vyťažiť maximum z prostredia a objekt vykresliť v čo najlepšom svetle.

Dokážem zorganizovať a zabezpečiť všetko potrebné na produkciu videa. Či už sa to týka vizáže, stylingu poprípade zaobstarania hercov, modelov alebo zostavenia scenáru.
V závislosti od žánru navrhnem a naplánujem správne miesto a natáčanie zrežírujem. Natáčať môžeme aj v teréne, keďže celé vybavenie, ktoré používam je mobilné.

Produkcia reklamného videa je finančne náročnejšia záležitosť. Ja som však kreatívny človek a dokážem aj pri obmedzenom rozpočte nájsť spôsob ako vytvoriť kvalitné a pútavé video a splniť tak Váš marketingový zámer a očakávania.

Technické spracovanie a postprodukcia (pri reklamnom videu)

Vždy sa snažím o to aby boli moje vizuálne produkty dokonalé. Nápomocná mi je pri tom profesionálna technika, poskytujúca výstupy v kvalitných formátoch, ktoré sú v súčasnosti veľmi žiadané.
Značnú časť svojho úsilia na každej zákazke vždy venujem precíznej postprodukcii. Pozorne sledujem svetové trendy a napredujem s dobou to znamená, že moji zákazníci vždy dostanú moderné videá na špičkovej úrovni.

Reklamné video na Drevenicu - zábery z Dronu
Reklamné videá na plavky RELLECIGA
Reklamné video na otvorenie novej prevádzky Nudokki (Bratislava)